Bangkirai 25x145Strona twojtaras.pl jest częścią firmy Global-Biznes Sp. z o.o.


Global Biznes jest rdzennie polską firmą. Od początku swojej działalności jesteśmy zorientowani jest na obsługę rynku profesjonalnego. Jako bezpośredni importer drewna z Azji, Afryki i Ameryki Południowej możemy zaoferować naszym klientom produkty w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy produkty drzewne takie jak deski tarasowe i elewacyjne z drewna egzotycznego, deski tarasowe kompozytowe WPC, deski elewacyjne kompozytowe WPC,  legary konstrukcyjne, kantówki klejone, fryzy, lamele, tarcicę egzotyczną i rodzimą a także całe kłody. Naszymi klientami są w dużej mierze wykonawcy tarasów i elewacji, deweloperzy, składy budowlane ale również prywatni inwestorzy którym marzy się piękny taras z drewna egzotycznego.


Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są dostępne bezpośrednio na naszym magazynie mieszczącym się koło Warszawy w miejscowości Koczargi Nowe, 05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 415. Na powierzchni 1300 m2 magazynów możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.
 Dzięki fachowej obsłudze, bardzo dużemu wyborowi, pomocy we wszystkich aspektach technicznych możecie Państwo w prosty i szybki sposób zamówić drewno na taras lub elewację z dostawą prosto do domu.