Kolejny oferowany przez nas produkt to deski elewacyjne easyWall stanowiące innowacyjne połączenie naturalnego drewna z nowoczesną technologią. Dzięki temu deski te są odporne na działanie wody i zmiany pogody, a do tego są łatwe w użytkowaniu i pielęgnacji. Jeśli chodzi o ich skład, jest to w 60% pył drzewny, a w 30% – polietylen podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostałe 10% to barwnik, stabilizatory oraz filtr UV, dzięki któremu deski nie płowieją.

Kompozyt czy drewno?Elewacyjne deski kompozytowe mogą stanowić atrakcyjną alternatywę dla klasycznego drewna. Są łatwe w pielęgnacji, nie wymagają powtarzanego co roku olejowania. System easyWall jest łatwy w montażu. Deski kompozytowe z naszej oferty są dostępne od zaraz w naszym magazynie w Starych Babicach pod Warszawą.
Polecamy szczególnie kompozytowe deski elewacyjne easyWall tym z Państwa, dla których ważny jest komfort użytkowania, ciekawy design oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Produkt ten jest chętnie wybierany przez Klientów oraz polecany przez profesjonalistów. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy zdecydować się na wybór drewna czy kompozytu – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyliczymy koszt każdej z proponowanej opcji.

Wyświetlanie jednego wyniku