Na rynku dostępne są różne rodzaje desek tarasowych drewnianych i kompozytowych nadających tarasom wyjątkowy wygląd. Świetnie sprawdzają sie one również przy budowie ogródków restauracyjnych, altan, patio, ścieżek, ogrodzeń czy elewacji, jak również przy aranżacji terenów rekreacyjnych. Przy wyborze desek na taras warto zwrócić uwagę nie tylko na ich cenę, ale również na jakość materiałów i gatunek drewna.


Egzotyczne deski na tarasW naszej ofercie znajdują się egzotyczne deski tarasowe Bangkirai, Keruing, Massaranduba, Cumaru, Tatajuba, Merbau, Ipe. Wyróżnia je wysoka odporność na działanie czynników biologicznych i zmiany pogody. Deski te charakteryzują się wysoką gęstością i dużą ilością zawartych w nim naturalnych olejów, co sprawia, że są trwalsze niż np. impregnowane tarasowe deski sosnowe. Atutem desek z egzotycznego drewna jest również ich estetyczna, gładka powierzchnia oraz duży wybór kolorów, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki swoim wyjątkowym walorom estetycznym nasze deski tarasowe będą cieszyć Państwa oczy przez długie lata! Ich ceny zależą m.in. od gatunku, który wybierzemy oraz grubości profilu. Zapewniamy, że którekolwiek z desek egzotycznych z naszej oferty Państwo wybiorą, będziecie usatysfakcjonowani zarówno ich jakością, jak i wyglądem. Egzotyczne drewno zawsze przydaje prestiżowi każdej konstrukcji.

Trwałe i piękne przez długie lataPrzypominamy też, że nasze egzotyczne deski tarasowe to produkty z pierwszą klasą trwałości. Dzięki czemu mogą być wykorzystywane do aranżacji tarasów i zachowywać swoje walory przez wiele lat.

Wyświetlanie 1–15 z 23