Deski elewacyjne są popularnym rozwiązaniem stosowanym na całym świecie. Przekonują się do nich nie tylko projektanci i architekci, ale również prywatni inwestorzy. Docenia się komfort ich użytkowania, walory zdrowotne oraz atrakcyjne ceny. Trzeba przyznać, że dzięki elewacji drewnianej każda inwestycja nabierze blasku.


Jeśli zależy na zbudowaniu przytulnej, bezpiecznej atmosfery, elewacja drewniana będzie strzałem w dziesiątkę. Zachwyca zarówno kolorami, jak i zapachem i fakturą naturalnego drewna. Jeśli chcemy, by elewacja z drewna była wizytówką domostwa, zwróćmy uwagę na właściwy montaż desek i ich zabezpieczenie. Drewno sprawia również, że elewacja nabiera indywidualnego charakteru. W naszym asortymencie obejmującym bogaty wybór profili elewacyjnych z pewnością znajdą Państwo poszukiwane produkty.

Warto zainwestować w wygląd elewacji!Gdzie można najczęściej spotkać elewacje drewniane ? Chętnie sie je stosuje przy budowie nowoczesnych osiedli, biurowców i obiektów handlowych, a także prywatnych domów. Polacy cenią deski elewacyjne ze względu na ich klasyczne wzornictwo. W naszej ofercie znajdują się wyroby na elewacje z wybranych gatunków drewna z Ameryki, Europy i Afryki. Są to m.in. Meranti, Modrzew Syberyjski oraz Świerk Skandynawski. Możemy Państwu zaproponować zarówno nowoczesne deski, jak i klasyczne. Drewno na fasadzie nada każdemu budynkowi niepowtarzalny wygląd.

Aby uwzględnić wszystkie potrzeby naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o elewacyjne deski kompozytowe WPC. Ten rodzaj elewacji jest coraz chętniej wykorzystywany jako okładzina ścian zewnętrznych. Klienci doceniają walory desek kompozytowych stanowiących dobrą alternatywę dla drewna naturalnego.